Covid-19 INFORMACJA

Od soboty 10.10.2020, w całej Polsce wprowadzona została czerwona strefa. Obostrzenia sanitarne obowiązują nie tylko w komunikacji miejskiej, czy galeriach handlowych. Co to zmienia? Dla Nas niewiele. House Majster 24 jest firmą, która zawsze działa z zachowaniem reguł bezpieczeństwa i zasad sanitarnych. Zapewnienie bezpieczeństwa zarówno klientom jak i naszym pracownikom uważamy za priorytet. Dlatego bez względu na sytuację w kraju cały czas możesz powierzyć nam naprawy i remonty!

Jeśli masz pytania dotyczące naszych metod, zadzwoń!
Chętnie wszystko wyjaśnimy!

Nasze usługi

kran
Wymiana kranu
syfon
Wymiana syfonu
zarowka
Wymiana żarówek
okno
Regulacja okien

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą która pomoże Ci sprawić aby wszystko w Twoim domu, mieszkaniu działało. Drobne naprawy, malowanie ściany, wymiana uszczelki lub żarówki to tylko niektóre z problemów które nasi fachowcy, nasi House Majstrzy, pomogą Ci naprawić.Zadzwoń lub zamów bezpośrednio w sklepie a pomożemy Ci aby wszystko w Twoim domu działało jak należy.

Jak zamówić jeśli jesteś naszym partnerem:

01

Wejdź na stronę HouseMajster24.pl sklep i wybierz usługę oraz potrzebny produkt w przypadku montażu lub wymiany. Jeśli napotkasz trudności, użyj chatu w prawym dolnym rogu strony lub zadzwoń Kontakt

02

Dokonaj płatności w sklepie i zostaw nam kontakt do najemcy abyśmy mogli uzgodnić termin usługi.

 

03

Uzgodnimy z najemcą dogodny termin usługi.

 

04

Zjawimy się w uzgodnionym terminie i rozwiążemy Twój problem.

 

O nas

Jesteśmy firmą która pomoże Ci sprawić aby wszystko w Twoim domu, mieszkaniu działało. Drobne naprawy, malowanie ściany, wymiana uszczelki lub żarówki to tylko niektóre z problemów które nasi fachowcy, nasi House Majstrzy, pomogą Ci naprawić. Zadzwoń lub zamów bezpośrednio w sklepie a pomożemy Ci aby wszystko w Twoim domu działało jak należy.

Nasz Team

olaaa

Aleksandra

Koordynatorka napraw

Włodzimierz House Majster

Włodzimierz

House Majster

michal

Michał

House Majster

Jarek House Majster

Jarosław

House Majster

daniel

Daniel

House Majster

Romek

Inspektor odbiorów