O nas

Jesteśmy firmą która pomoże Ci sprawić aby wszystko w Twoim domu, mieszkaniu działało. Drobne naprawy, malowanie ściany, wymiana uszczelki lub żarówki to tylko niektóre z problemów które nasi fachowcy, nasi House Majstrzy, pomogą Ci naprawić.Zadzwoń lub zamów bezpośrednio w sklepie a pomożemy Ci aby wszystko w Twoim domu działało jak należy.

Nasz Team

olaaa

Aleksandra

koordynatora napraw

Włodzimierz House Majster

Włodzimierz

House Majster

Włodek remontuje od 12 lat, podczas których budował doświadczenie m in. w Szwajcarii i Niemczech. Zajmuje się zarówno instalacjami elektrycznymi, jak i hydrauliką. Nie lubi przechwalać się swoimi dokonaniami, ale do realizowania remontów wybierany był przez znane osobistości

michal

Michał

House Majster

Michał to glazurnik i hydraulik. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, potrafi znaleźć rozwiązanie wszystkich trudności jakie napotka podczas prac remontowych. Zawsze uśmiechnięty chętnie doradzi i zrealizuje nietypowe rozwiązania.

profil

Jarosław

House Majster

Jarek projektuje i wykonuje instalacje elektryczne. Zakres usług obejmuje zarówno nową instalacje jak i modernizacje istniejącej oraz wszelkie napawy. Systemy alarmowe czy audio również nie są mu obce.

daniel

Daniel

House Majster

Daniel zazwyczaj jako pierwszy wchodzi na teren remontu i przygotowuje miejsce pod dany projekt. Nie straszny mu pył, kurz i tony gruzu. Wyburzy sciane, zerwie stara podłogę i skuje niepotrzebne plytki. Po zakończonych pracach wykończeniowych pomoże Państwu zaplanować nowa szafe, garderobę czy kuchnie. Posiada bogate portfolio swoich projektów.

Jarek House Majster

Jarek

House Majster

Jarek jest świetnym elektrykiem.