Covid-19 INFORMACJA

Od soboty 10.10.2020, w całej Polsce wprowadzona została czerwona strefa. Obostrzenia sanitarne obowiązują nie tylko w komunikacji miejskiej, czy galeriach handlowych. Co to zmienia? Dla Nas niewiele. House Majster 24 jest firmą, która zawsze działa z zachowaniem reguł bezpieczeństwa i zasad sanitarnych. Zapewnienie bezpieczeństwa zarówno klientom jak i naszym pracownikom uważamy za priorytet. Dlatego bez względu na sytuację w kraju cały czas możesz powierzyć nam naprawy i remonty!

Jeśli masz pytania dotyczące naszych metod, zadzwoń!
Chętnie wszystko wyjaśnimy!

Nasze usługi

kran
Wymiana kranu

W zakres usługi wchodzi demontaż starego kranu i na życzenie klienta jego utylizacja oraz montaż nowego kranu wybranego przez klienta. W przypadku zaistnienia potrzeby wymiany zaworów dobierz dodatkową usługę wraz z materiałem Chcę wymienić zawory

syfon
Wymiana syfonu

W zakres usługi wchodzi demontaż starego syfonu im na życzenie klienta jego utylizacja oraz montaż nowego syfonu wybranego przez klienta. W przypadku zaistnienia potrzeby wymiany zaworów dobierz dodatkową usługę wraz z materiałem Chcę wymienić zawory

okna
Regulacja okien

W zakres prac wchodzi regulacja i smarowanie okien na istniejących już okłuciach. Wymiana okłuć podlega dodatkowej wycenie, w tym celu skontaktuj się z nami.

silikon
Wymiana silikonu

W zakres usługi wchodzi usunięcie starego silikonu, oczyszczenie fugi oraz rozprowadzenie nowego silikonu.

zarowka
Wymiana żarówek

Nie musisz się martwić, jeżeli nie znasz rodzaju żarówki, mamy wszystkie ze sobą!

wymiana syfonu
Udrożnienie zapchanego syfonu

Jeżeli udrożnienie zapchanego syfonu to za mało, dobierz dodatkową opcję udrożenienia rur kanalizacyjnych

udraznianie rur
Udrożnienie zapchanych rur kanalizacyjnych

Gdy z umywalki nie chce spływać woda to znak, że rura kanalizacyjna jest zatkana, a Ty potrzebujesz specjalistów od udrażniania rur. Nie martw się, skontaktuj się z nami. My to naprawimy!

malowanie
Malowanie z farbą i zabezpieczeniem

Profesjonalnie zabezpieczymy powierzchnię aby móc malować ściany w wybranym przez klienta kolorze.

uszczelka
Wymiana uszczelki

Gdy zauważysz wyciek ze swojej baterii zlewozmywakowej albo wannowej nie czekaj, skontaktuj się z nami - my to dla Ciebie szybko wymienimy.

lampa
Montaż lamp

W zakres usługi wchodzi demontaż starej lampy oraz montaż nowej. Dodatkowo klient może dobrać usługę montażu żarówki.

kafelki
Położenie kafelków wraz z materiałem i fugowaniem

Odpowiednio przygotujemy powierzchnię i ułożymy wybrane przez klienta kafelki. W cenę usługi wchodzi materiał oraz fugowanie.

bateria
Wymiana baterii prysznicowej ściennej

W zakres usługi wchodzi demontaż starej baterii i na życzenie klienta jego utylizacja oraz montaż nowej baterii wybranej przez klienta.

sluchawka
Wymiana słuchawek lub węża

W zakres usługi wchodzi demontaż starej słuchawki lub węża i na życzenie klienta jego utylizacja oraz montaż nowej słuchawki lub węża.

jodelka
Odnowa parkietu (szlifowanie; lakier lub olej)

Na początek prawidłowo przygotujemy powierzchnie, którą następnie będziemy szlifować. Kolejny krok to zastosowanie wybranego wyrobu do ochrony drewna. Sprawdzamy czy do warunków panujących w pomieszczeniu oraz czynników oddziałujących na drewnianą podłogę najlepiej dobrać lakier czy olej.

kafelki
Skucie kafelków, demontaż boazerii, skucie tynku

Planujesz skuć kafelki/tynk lub zdemontować boazerię? Trafiłeś/aś idealnie! W pierwszej kolejności dokładnie zabezpieczymy powierzchnię aby bez obawy o inne sprzęty bezproblemowo przejść do usuwania niechcianych elementów. Możesz również u nas dobrać usługę położenia nowych kafelek!

zawor
Wymiana zaworów

Nie przejmuj się kupnem i wymianą zaworów. U nas możesz dobrać zawór wraz z montażem!

Montaż listew

Nie wiesz jakie listwy wybrać? Skontaktuj się z nami! Z łatwością dopasujemy listwy do podłogi, jak również swobodnie dokonamy ich montażu.​

Odbiór techniczny od dewelopera

Zbliża się termin odbioru mieszkania lub domu na od dewelopera ? Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą odbioru technicznego dzięki któremu będziesz spokojny/-a że unikniesz niemiłych niespodzianek.

Inne usługi

Nie widzisz na naszej liście usług tej którą potrzebujesz ? Użyj poniższego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas, na pewno Ci pomożemy Kontakt