Filters Sort
Zdjęcie
Nazwa
Krótki opis
Cena
Link do produktu
Wymiana syfonu HouseMajster24

W zakres usługi wchodzi demontaż starego syfonu i na życzenie klienta jego utylizacja oraz montaż nowego syfonu wybranego przez klienta.

399,75 

Gdy zauważysz wyciek ze swojej baterii zlewozmywakowej albo wannowej nie czekaj, skontaktuj się z nami - my to dla Ciebie szybko wymienimy.

79,95 

Nie wiesz jakie listwy wybrać? Skontaktuj się z nami! Z łatwością dopasujemy listwy do podłogi, jak również swobodnie dokonamy ich montażu.

31,98 

W zakres usługi wchodzi demontaż starej baterii i na życzenie klienta jego utylizacja oraz montaż nowej baterii wybranej przez klienta.

319,80 

Profesjonalnie zabezpieczymy powierzchnię, aby móc malować ściany w wybranym przez klienta kolorze.

 

39,98 
Wymiana kranu

W zakres usługi wchodzi demontaż starego kranu im na życzenie klienta jego utylizacja oraz montaż nowego kranu wybranego przez klienta. W przypadku zaistnienia potrzeby wymiany zaworów dobierz dodatkową usługę wraz z materiałem <link do usługi nr.17)

239,85 
Wypełniacz
30,00 
Wypełniacz

W zakres prac wchodzi regulacja i smarowanie drzwi na istniejących już okuciach. Wymiana okuć podlega dodatkowej wycenie, w tym celu skontaktuj się z nami.

63,96 
Wypełniacz

W zakres usługi wchodzi demontaż starej deski sedesowej i na życzenie klienta jego utylizacja oraz montaż nowej deski sedesowej.

159,90 

Potrzebujesz naszej pomocy na miejscu? Zadzwoń, przyjedziemy!

159,90 
1 2 4